Остап Мануляк

композитор, виконавець, лектор, куратор. 
Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри композиції Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка. Є співзасновником мистецького об’єднання НУРТ, куратором фестивалю електроакустичної музики Vox Electronica, співкуратором фестивалю аудіовізуального мистецтва «Тетраматика», керівником Експериментальної освітньої лабораторії / студії електроакустичної музики (EESEM) при Львівській національній музичній академії імені Миколи Лисенка. Стипендіат Програми імені Фулбрайта (Стенфорд) й Програми Gaude Polonia (Краків).

всі Спікери

Українська журналістка, репортажистка, спеціалізується на міжнародних подіях та висвітленні конфліктів. Співзасновниця та виконавча директорка Лабораторії журналістики суспільного інтересу. Співзасновниця, редакторка та провідна журналістка міжнародного проєкту з документування воєнних злочинів The Reckoning Project.  Авторка кількох документальних фільмів і книг, зокрема «Загублений острів: історії з окупованого Криму» та «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції». Регулярно дописує для The Guardian, The Washington Post, The Rolling Stone, Die Zeit, The Atlantic. Була співзасновницею та протягом 5 років очолювала Громадське телебачення та Hromadske International, а зараз є членкинею правління hromadske. У 2022 році отримала міжнародну нагороду для Free Media Awards за висвітлення війни Росії проти України. У 2023 році стала лауреаткою Міжнародної премії Ганса-Йоахіма Фрідріхса.Наталя Гуменюк не раз була спікеркою й модераторкою на конференціях LMF.
Наталя Гуменюк
Лабораторія журналістики суспільного інтересу
Британський композитор, викладач і музичний терапевт. Працював професором музики в Університеті Единбурга і також викладав у Вищій школі музики, театру та медіа в Ганновері. Підтримує дітей, постраждалих від війни (зокрема на Балканах і в Сирії), за допомогою методів музичної терапії. Зараз працює з дітьми, постраждалими від війни внаслідок російського вторгнення в Україну.Його твори брали участь у міжнародних фестивалях. Найджел Осборн мав тісні зв'язки з Шотландським камерним оркестром, Лондонською симфонією, Лондонською симфонією, Ансамблем Гебриди та Ансамблем Інтерконтинентальним, і написав багато музики для театру, опер і музичних театральних робіт для Гліндборну, Англійської національної опери, Шекспірського Глобуса, BBC Radio 3. Лауреат багатьох міжнародних музичних премій.
Найджел Осборн
Британський композитор, викладач і музичний терапевт
Голова Центру громадянських свобод, юристка-правозахисниця, що спеціалізується на проблемах в Україні та інших країн Європи, Далекого Сходу, Центральної Азії і Північної Америки. Ініціює проєкти, спрямовані на розвиток демократії та захист прав людини. Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну стала співзасновницею ініціативи «Трибунал для Путіна», яка документує військові злочини російських загарбників. Отримала нагороду Democracy Defender Award, брала участь у програмі Ukrainian Emerging Leaders Program у Стенфордському університеті.У 2022 році отримала престижну премію Right Livelihood Award і була названа однією з 25 найвпливовіших жінок за версією Financial Times. Центр громадянських свобод під її керівництвом отримав Нобелівську премію миру 2022 (разом із російською і білоруською правозахисними організаціями).
Олександра Матвійчук
Центр громадянських свобод
Візуальна художниця, перформерка, співкураторка і викладачка. Працює у сферах перформансу, живопису, графіки, інсталяції. Досліджує поняття присутності, вираженої через тіло і візуальний знак, який воно творить.Закінчила Львівську національну академію мистецтв. Стипендіатка програми Gaude Polonia Міністра культури Польщі, фіналістка Конкурсу молодих українських художників MYXi (2015), ІІ Молодіжної бієнале сучасного мистецтва України (2019). Авторка персональних виставок та мистецьких проектів в Україні, Польщі, Іспанії. Брала участь у численних виставках, фестивалях перформансу та конференціях в Україні, Польщі, Італії, Норвегії, Чехії, Литві, Німеччині, Франції, Португалії, Іспанії, Ізраїлі, Японії, Таїланді, Канаді та США та інших країнах. Співорганізаторка та співкураторка «Школи перформансу» (2019) в межах Міжнародного фестивалю «Дні мистецтва перформансу у Львові», онлайн-резиденції «На місці»(2020) та «Архів перформансу. Україна» (2021). Викладає на кафедрі актуальних мистецьких практик Львівської національної академії мистецтв (Україна).Її останні роботи були представлені у А231 Federação (Сальвадор, Бразилія), JDMooney Foundation (Чикаго, США) та FLOW / Out of Site Chicago (США), Ukraine!UNMUTED (Каунас, Литва), BIFPA'23 (Белфаст, Велика Британія).
Ярина Шумська
Візуальна художниця, перформерка, співкураторка і викладачка